O nás

Zastáváme názor, že trvalý pracovní úvazek svazuje svobodu i kreativního ducha. Základní složku našeho týmu tvoří programátoři, grafici a marketingoví experti, „pracující na volné noze“ (freelancer) – skvělá forma práce, která Vám umožňuje poznat mnoho oborů lidské působnosti a propojovat je. Již jsme společně realizovali desítky úspěšných projektů a nyní je naší výzvou nabídnout českému zdravotnictví nový pohled na užití informačních technologií.

Líbí se nám jednoduché a funkční věci

Jednoduché věci jsou dobré, protože je člověk snadno ovládá – je jejich pánem a mysl je tak volná, aby věnovala veškeré soustředění svému primárnímu řemeslu. Dnešní doba vyžaduje složité nástroje, ale věříme že i ty lze opanovat tak, že svým provedením vneseme řád do jejich složitosti a nástroj se Vám tak zcela podrobí. Aby věc mohla být skutečně jednoduchá, musíte se ponořit hluboko do ní. Naším cílem je dodávat služby, které Vám umožní využít potenciál IT, aniž byste o nich věděli a mohli jste se mohli jako lékaři plně věnovat léčení.

Studujeme nové technologie a filosofii

Naši odborníci jsou v úzkém kontaktu s předními světovými vývojáři informačních technologií. Tento potenciál se snažíme využít ve spojení s filosofickým přístupem k věci. Proto mnohé z nás potkáte často v Klementinské studovně, kde se snažíme utvářet „reaktor“ našeho myšlení.

Rozumíme si

Většina z nás působila ve zdravotnictví – rozumíme Vaší práci a zároveň na Vás nebudeme mluvit řečí ze světa IT (pokud si o to neřeknete v rámci svého dalšího vzdělávání). Termíny jako SEO, CMS nebo WYSIWYG si povětšinou necháváme sami pro sebe.

(c) Copyright - DocWeb