Naše služby

Tvorba webových stránek pro lékaře

S Vaší minimální časovou investicí Vám zpracujeme moderní web s responzivním designem pro PC, tablet a mobilní telefony. Obsah stránek si můžete buď navrhnout sami, nebo jej vymyslíme zcela za Vás – náš návrh pouze autorizujete. Aktuální sdělení pro pacienty můžete na web zadávat sami v přehledné administraci, nebo zasláním emailu či telefonátem na naši zákaznickou linku. Stránky spolehlivě indexuje Seznam a Google – web Vám přivede nové pacienty.

Specializace našich služeb pro lékaře a zdravotnická zařízení

V oblasti zdravotnictví se pohybujeme již od roku 2006 – dokážeme uchopit nejmodernější technologie a výzkumy z oblasti IT a marketingu ve spojení se skutečnými potřebami Vaší ordinace.

Ceník doporučených konfigurací webu

Jednostránkový účelový web

 • doporučujeme v případě, kdy je dostačující prioritou informovat stávající pacienty o ordinačních hodinách a kontaktních údajích
 • design navržený na míru dle Vašich potřeb, podporuje zobrazení na pc, tabletu a mobilním telefonu
 • registrace domény (např. www.vami-zvoleny-nazev.cz) a vytvoření vlastní emailové schránky
 • vlastní administrace obsahu webu přes webový prohlížeč
 • web obsahuje jednu úvodní stránku s logem, fotografií, stručným textem, který představuje ordinaci, ordinačními hodinami a kontaktními údaji.
 • dostačuje v případě, že máte dostatek pacientů a potřebujete mít web, který jim sdělí základní údaje, kvůli kterým by Vám jinak museli telefonovat
 • nehodí se, pokud potřebujete aktivněji komunikovat pomocí blogu, nebo více pracovat s marketingem a propagací ordinace
 • za příplatek možnost jakýchkoliv individuálních doplňků

cena od 1 000 CZK

Standardní moderní web

 • věnujete nám cca 30 minut času na úvodní schůzce
 • zpracování koncepce a grafického návrhu webu na míru
 • zpracování textového obsahu s ohledem na jasné sdělení a zisk nových pacientů
 • programátorské práce
 • nafocení personálu a interiéru ordinace
 • registrace domény (např. www.vami-zvoleny-nazev.cz) a vytvoření vlastní emailové schránky
 • responzivní design – web je optimalizovaný pro zobrazení na pc, tabletu a mobilním telefonu
 • vlastní administrace obsahu webu přes webový prohlížeč – vytváření a úprava stránek, rubrik, novinek či vlastního blogu
 • podpora vícejazyčného webu (např. čeština, angličtina, němčina, ruština)
 • technická podpora – telefonicky a emailem
 • optimalizace pro internetové vyhledávače
 • za příplatek možnost jakýchkoliv individuálních doplňků (rezervační systém, napojení na Vaše stávající systémy jako je např. účetní program, Medicus, PC Doktor apod.)
 • dodání celého webu na klíč

Cena od 4 500 CZK

Máte zájem o naši nabídku či nějaké dotazy? Kontaktujte nás nebo využijte možnost objednávky bezplatné konzultace níže.

 

Hodinová konzultace s naším specialistou zdarma

Díky konzultaci si můžete udělat představu o všech dostupných možnostech, které dnes moderní webové stránky nabízejí a nechat si poradit, jaké řešení webových stránek je pro Vaši ordinaci nejvhodnější – zda se Vám vyplatí rozsáhlejší webové stránky, nebo by to byla zbytečná investice a hodí se Vám spíše účelová jednostránková prezentace za třetinovou cenu.
Naší zásadou je dodržování etických kodexů a proto nabízíme pouze produkty a služby, které Vám přinesou faktický užitek.

Objednávka hodinové konzultace zdarma

vyplňte prosím objednávkový formulář a náš specialista Vám zavolá v uvedený čas na naše náklady.

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Napište datum a čas kdy Vám můžeme zavolat (vyžadováno)

Komunikace s pacienty

Webové stránky umožňují zefektivnit komunikaci s pacienty – nemusejí Vám telefonovat pro zjištění aktuálních ordinačních hodin, pomocí rezervačního systému můžete přenechat výraznou administrativní zátěž „strojům“, které v tomto případě zastupuje propracovaný informační systém s jednoduchou obsluhou, která je navržena tak, aby ji zvládl téměř kdokoliv aniž by musel podstoupit jakékoliv školení. Zkušenosti ukazují, že dobře navržené webové stránky výrazně snižují stres způsobený přetížením telefonní linky v ordinaci a získaný klid můžete přenést na účelnější práci.
Mimo jiné můžete pacienty informovat o nových službách, produktech nebo zavíracích dnech například z důvodu plánované dovolené.

Web Vám pomůže získat nové pacienty

Aktuální průzkumy ukazují, že lidé hledají lékaře nejčastěji dvěma způsoby – doporučením od známého nebo přes internet. Pokud pak chcete někomu doporučit svého lékaře, nejsnazší formou je předat „známému“ odkaz na jeho webové stránky, kde nalezne kontakt, který mu nejvíce vyhovuje (někteří lidé např. raději napíšou email nežli aby telefonovali). V případě, že zakládáte novou ordinaci nebo potřebujete výrazně navýšit počet nových pacientů, dokážeme pro Vás připravit výkonnostní online marketing (Google adwords, sKlik) – za cenu, která může začínat již od několika set korun získáte velmi efektivní možnost propagace.

Responzivní design

Statistiky Google analytics jednoznačně potvrzují fakt, že čím dál více lidí hledá informace „v terénu“ za pomoci mobilního telefonu či tabletu – známý, který Vám chce doporučit lékaře často přijde na tuto řeč při posezení na kávě nebo cestě v MHD. Naše webové stránky jsou připravené i ve variantě pro zobrazení na mobilních zařízeních a lidé tak mohou Vaše stránky ukázat komukoliv ihned na mobilu ať jsou kdekoliv či mít tyto potřebné údaje kdykoliv po ruce.

responzivni-design

Vytvoření obsahových textů a fotografií

Máme zkušenost, že naši zákazníci mnohdy nemají čas zapojit se do ideologické přípravy webu. Pokud si to budete přát, náš odborný specialista na psaní textů (copywriter), Vám vytvoří veškeré textové obsahy s ohledem na jasné informativní sdělení i marketingovou podporu ordinace. Samozřejmostí je jeho odborná znalost prostředí medicíny.
Pacienti, kteří hledají svého nového lékaře očekávají, že na webu naleznou fotografie, jak to vypadá ve Vaši ordinaci. V tomto případě k Vám můžeme vyslat našeho profesionálního fotografa, který nafotí personál a interiéry ordinace.

Přehledná administrace a zákaznická podpora

Obsah webových stránek můžete aktualizovat ihned pomocí přehledné a intuitivní administrace, přístupné odkudkoliv přes webový prohlížeč. Pokud na to nemáte čas, můžete nám zaslat veškeré požadavky na úpravy emailem, nebo změnu nadiktovat telefonicky pracovníkovi naší technické podpory, která je Vám k dispozici od rána až do večerních hodin.

 

(c) Copyright - DocWeb